Close

İşimizi en doğru şekilde sahiplenerek yaparız.

Hakkımızda

Ayyıldız Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, Efeler-Aydın’da, Ayyıldız Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları olarak Aydın merkezde öğrenciye modern, çağdaş ve aile sıcaklığının olduğu ortamlarda konaklama imkanı sağlamaktır.

Yurtlarımız, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir. Hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir.

 

Anlayışlı bir yönetim ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren yurtlarımız başta hijyen, güvenlik ve kaliteli hizmet olmak üzere standartların üzerinde bir yurt hizmeti vermektedir.

12 yıllık tecrübemiz, eğitimden güvenliğe, mutfaktan teknik ekibe kadar konularında uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Aydın Ayyıldız Erkek Öğrenci Yurdunun ayrıcalığını anlamak için öğrencilerin bizimle kısa bir süre geçirmesi yeterli olacaktır.

 

Sizinle irtibata geçebilmemiz ve sizi daha fazla bilgilendirebilmemiz için ön kayıt formumuzu doldurmanız yeterlidir.

IMG_9625-2
IMG_9523
IMG_9649

MİSYONUMUZ

Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeyen ve çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencilerle bütünleşmeyi esas alan Özel Ayyıldız Y.Ö. Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilerine rahat, güvenilir ve huzurlu bir ortam sağlamayı hedef edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikballerine yönelik seçkin imkanlar sunmak, kalite ve hizmete önem verip, daima öğrenciler ve veliler tarafından tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürmek.

Ön Kayıt Başvuru Formu

2019-2020 eğitim öğretim yılı konaklama kayıtlarımız ön kayıt başvuru sırasına göre değerlendirilecektir.